Sport News

Wszystko ze swiata Sportu!


#1 2010-08-20 06:22:08

SLU

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-19
Posty: 7
Punktów :   

4 Runda LE: LEch Wygrywa na Wyjeździe :D

Lech Poznań wygrał na wyjeździe w meczu IV rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy z Dniprem Dniepropietrowsk 1-0 (1-0). Jedynego gola w meczu zdobył w 5. minucie strzałem głową Manuel Arboleda, który ubiegł Ołeksandra Hładkiego.

Już w 5. minucie piłkarze Lecha Poznań zdobyli bramkę. Manuel Arboleda pokonał strzałem głową Antona Kanibołockiego po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Semira Štilicia. W odpowiedzi pięć minut później groźnie z rzutu wolnego strzelał Maksym Kaliniczenko, ale Jasmin Burić dobrze wypiąstkował uderzoną piłkę. W 14. minucie Štilić dokładnie dośrodkował piłkę z rzutu rożnego na głowę Arboledy, jednak obrońca Lecha uderzył minimalnie niecelnie. Cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy golkiper gospodarzy odbił uderzoną zza pola karnego futbolówkę przez Jacka Kiełba, dopadł do niej Joël Tshibamba, ale strzelił obok słupka.

W 54. minucie Vitaliy Denisov ograł z lewej strony boiska Kiełba, wbiegł w pole karne, po czym uderzył zbyt lekko i bramkarz Lecha nie miał problemów z interwencją. Minutę później Dnipro zmarnowało znakomitą okazję do wyrównania. Pawło Paszajew dograł futbolówkę w pole karne, gdzie Burić w dobrym stylu obronił strzały z najbliższej odległości Ołeksandra Hładkiego i Serhija Krawczenki. W 90. minucie piłka uderzona z około 20 metrów przez Jewhena Szachowa trafiła w słupek. Chwilę później Jewhen Sełezniow uderzył w poprzeczkę.


http://static.sport24.pl/news/medium/24/1213/121370.jpg

Offline

 

#2 2010-08-20 08:39:36

MN

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 19
Punktów :   

Re: 4 Runda LE: LEch Wygrywa na Wyjeździe :D

Ciekawe Ciekawe dzieki za strzeszczenie tego wydarzenia


Jestem jak ojciec chrzestny ,przyjaciele traktuja mnie jak tarcze a wrogowie jak mur

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sp1-gw.pun.pl www.f1poland.pun.pl www.logistykaw.pun.pl www.fantasyimy.pun.pl www.narutoforum.pun.pl