Sport News

Wszystko ze swiata Sportu!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-08-18 19:29:01

champion_slonzak

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 43
Punktów :   

Robert Kubica prywatnie!

Robert Kubica przyzwyczaił kibiców, że niezbyt chętnie mówi o życiu prywatnym. W rozmowie z oficjalnym serwisem internetowym Formuły 1 krakowianin uchylił rąbka tajemnicy na swój temat.

Czy jesteś typem człowieka, który ma "plan B"?

- Nie, nie specjalnie. Zawsze mam nadzieję, że mój oryginalny plan zadziała perfekcyjnie, albo przynajmniej nie zawiedzie. Więc "plan B" nie jest dla mnie.

Kto jest osobą, którą najbardziej chcesz zobaczyć gdy w czwartek pojawiasz się w paddoku?

- Mój inżynier. On mówi mi o fenomenalnych poprawkach i jak samochód został poprawiony.

Jaki film ostatnio doprowadził cię do łez?

- Nie jestem filmowym chłopakiem. Nie mogę nawet przypomnieć sobie kiedy ostatni raz byłem w kinie lub obejrzałem w telewizji film od początku do końca.

Czego się boisz?

- Głębokiej wody. Na środku morza nie czuję się komfortowo. Podobnie w helikopterze. To nie są moje miejsca.

Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?

- "Gommora", książkę o klanach mafijnych w Neapolu i Kampanii.

Jaki jest twój ulubiony sposób na relaks?

- Po prostu odpoczynek w domu. Nic nie robienie i wylegiwanie się przed telewizorem. Po prostu odpoczynek w najprostszej formie.

Wymień pięć rzeczy, których nienawidzisz?

- Samochody, które się ciężko prowadzą, korki, mleko, masło i ludzie, którzy się spóźniają.

Czy kiedykolwiek pofarbowałeś włosy?

- Nie i możecie być pewni, że nigdy nie będę tego rozważał.

Kto był twoim bohaterem z dzieciństwa?

- Gdy jeździłem w kartingu to był kartingowiec Daniel Rossi. To był gość, którego plakat miałem na ścianach.

Kolekcjonujesz coś?


- Nie, nie jestem zbieraczem. Mam jedynie mały zbiór modeli samochodów rajdowych - niebyt wiele. Mam również trzy normalne samochody, ale nie nazwałbym tego kolekcją.

Jaki był twój pierwszy pojazd?


- Pierwszy dostałem, gdy miałem 4 lata. Rodzice kupili mi miniaturową wersję jeepa w skali 1:4 lub 1:5 z trzykonnym silnikiem i dwoma biegami. Moja kariera w sportach motorowych zaczęła się w tych dniach.

Źródło - www.sportowefakty.pl

Offline

 

#2 2010-08-18 19:33:35

KaDe

Jobber

Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: Robert Kubica prywatnie!

Kubica to jeden z wielu normalnych sportowców ,którzy choć zarabiają tyle ile niektórzy przez całe życie. Wywiad super.

Ostatnio edytowany przez KaDe (2010-08-18 19:34:01)

Offline

 

#3 2010-08-19 10:59:52

MN

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 19
Punktów :   

Re: Robert Kubica prywatnie!

No swietny wywiad ze swietnym sportowcem


Jestem jak ojciec chrzestny ,przyjaciele traktuja mnie jak tarcze a wrogowie jak mur

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.amazonki.pun.pl www.volleycentrum.pun.pl www.yaoi-of-manhattan.pun.pl www.rapidracing.pun.pl www.rpgx.pun.pl